Lady Pank Krzysztof Cugowski Małgorzata Ostrowska Anna Wyszkoni Kasia Kowalska Michał Szpak Piotr Cugowski Myslovitz Krystian Ochman

Michał Szpak

MICHAŁ SZPAK TO JEDEN Z NAJCIEKAWSZYCH GŁOSÓW MŁODEGO POKOLENIA W POLSCE. OD CZASU DEBIUTU W PROGRAMIE „X-FACTOR”, ZALEDWIE DEKADĘ TEMU, ZDĄŻYŁ JUŻ NA STAŁE ZAKORZENIĆ SIĘ NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ ZDOBYWAJĄC SZEREG NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ, M.IN. GRAND PRIX FESTIWALU W OPOLU, SUPERJEDYNKĘ, CZY ZŁOTY SAMOWAR, A PRZEDE WSZYSTKIM OGROMNĄ POPULARNOŚĆ I SYMPATIĘ PUBLICZNOŚCI. JEGO DWA WYDANE DOTYCHCZAS ALBUMY, „BYLE BYĆ SOBĄ” I „DREAMER”, POKRYŁY SIĘ PLATYNĄ I ZŁOTEM.

W 2011 ROKU MICHAŁ WZIĄŁ UDZIAŁ W PROGRAMIE X-FACTOR, GDZIE SWOJĄ CHARYZMĄ I NIEPOWTARZALNYM GŁOSEM OCZAROWAŁ JURORÓW ORAZ WIDZÓW ZAJMUJĄC 2. MIEJSCE.

ROK 2016 TO SPEKTAKULARNY SUKCES MICHAŁA PODCZAS KONKURSU EUROWIZJA W SZTOKHOLMIE, GDZIE Z PIOSENKĄ „COLOR OF YOUR LIFE” ZAJĄŁ WYSOKIE 8. MIEJSCE.

MICHAŁ OD KILKU LAT JEST JEDNYM Z TRENERÓW W PROGRAMIE THE VOICE OF POLAND. W ROKU 2019 ZOSTAŁ PRZEZ TELEWIDZÓW WYBRANY NAJLEPSZYM TRENEREM POLSKIEJ EDYCJI TEGO JEDNEGO Z NAJPOPULARNIEJSZYCH FORMATÓW MUZYCZNYCH NA ŚWIECIE.

WKRÓTCE ŚWIATŁO DZIENNE UJRZY ZWIASTUN NOWEGO PROJEKTU MUZYCZNEGO MICHAŁA SZPAKA, KTÓRY OTWORZY NOWY ETAP NA JEGO ARTYSTYCZNEJ I WIZERUNKOWEJ DRODZE.

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

ALEKSANDRA HENGLEWSKA

Project manager

Booking, Szczegóły organizacyjne

530 593 606 ola@rockhouse.pl