Lady Pank Krzysztof Cugowski Małgorzata Ostrowska Anna Wyszkoni Kasia Kowalska Michał Szpak Piotr Cugowski Wojtek Cugowski Krystian Ochman

Wojtek Cugowski

CENIONY W BRANŻY MUZYCZNEJ GITARZYSTA, MULTINSTRUMENTALISTA, WOKALISTA OBDARZONY NIEZWYKLE MELODYJNYM GŁOSEM, KOMPOZYTOR, AUTOR TEKSTÓW, ARANŻER, ZNAWCA I WIELBICIEL RASOWEGO ROCKA.

OD 2001 DO KOŃCA 2018 ROKU WOJTEK CUGOWSKI WRAZ Z BRATEM PIOTREM TWORZYŁ ZESPÓŁ BRACIA, Z KTÓRYM ZDOBYLI SZCZYT MUZYCZNEGO OLIMPU W POLSCE ZDOBYWAJĄC WIELE NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ, NIE TYLKO BRANŻOWYCH, ALE TAKŻE OD PUBLICZNOŚCI, KTÓRA POKOCHAŁA ICH ZA POŁĄCZENIE MOCNYCH ROCKOWYCH RIFFÓW ZE ZNAKOMITYMI MELODIAMI. ICH TRZECI AUTORSKI ALBUM, „ZMIENIĆ ZDARZEŃ BIEG”, POKRYŁ SIĘ PLATYNĄ WYDAJĄC NA ŚWIAT KILKA PRZEBOJÓW, KTÓRE NA STAŁE ZADOMOWIŁY SIĘ NA RADIOWYCH PLAYLISTACH.

KOLEJNYM WAŻNYM PROJEKTEM NA ARTYSTYCZNEJ DRODZE WOJTKA BYŁ ZESPÓŁ CUGOWSCY STWORZONY WRAZ Z OJCEM, KRZYSZTOFEM – IKONĄ POLSKIEJ MUZYKI. TA WSPÓŁPRACA ZAOWOCOWAŁA ALBUMEM „ZAKLĘTY KRĄG”, KTÓRY UZYSKAŁ STATUS ZŁOTEJ PŁYTY.

PO SUKCESACH BRACI I ZESPOŁU CUGOWSCY, WOJTEK  POSTANOWIŁ WRÓCIĆ DO KORZENI I PONOWNIE STANĄĆ NA SCENIE JAKO WOKALISTA. TAK ZRODZIŁA SIĘ NAJNOWSZA ODSŁONA JEGO SCENICZNEJ DZIAŁALNOŚCI. WOJTEK CUGOWSKI Z ZESPOŁEM, TO BAND KTÓRY GWARANTUJE NAJWYŻSZĄ MUZYCZNA KLASĘ, PODRÓŻ DO WYSMAKOWANYCH DŹWIĘKÓW POŁĄCZONYCH Z NIEZWYKŁYM WOKALEM I CHARYZMĄ FRONTMANA.

WOJTEK ZE ZNAWSTWEM I LEKKOŚCIĄ BALANSUJE MIĘDZY STYLOWYM ROCKIEM I BLUESOWYMI KLIMATAMI. PREZENTUJE MISTRZOWSKIE, GITAROWE RIFFY W TOWARZYSTWIE RASOWEGO GROOVE’U, O KTÓRY DBAJĄ ŚWIETNI INSTRUMENTALIŚCI. NIEZWYKŁY MIKS ARTYSTYCZNEJ KLASY Z ROCKOWĄ ENERGIĄ WIELOLETNICH SCENICZNYCH PRZYJACIÓŁ JEST GWARANTEM MUZYKI NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE, KTÓRA ZADOWOLI NAWET NAJBARDZIEJ WYROBIONYCH SŁUCHACZY. PIERWSZYM SINGLEM ZESPOŁU JEST, WYDANY W LISTOPADZIE 2020, UTWÓR „NIE CZEKAJ NA ZNAK”, KTÓRY STANOWI ZAPOWIEDŹ PREMIEROWEJ PŁYTY ZESPOŁU.

W SWOJEJ MUZYCZNEJ HISTORII WOJTEK WSPÓŁPRACOWAŁ Z WIELOMA UZNANYMI ARTYSTAMI, ZESPOŁAMI I WYKONAWCAMI, WŚRÓD KTÓRYCH ZNALEŹLI SIĘ M.IN.: JAN BORYSEWICZ, MAREK RADULI, DARIUSZ KOZAKIEWICZ, ROBERT CHOJNACKI, WOJCIECH HOFFMANN, JACEK KRÓLIK, RYSZARD SYGITOWICZ, MIETEK JURECKI, MAREK BILIŃSKI, LESZEK CICHOŃSKI, TOMASZ TORRES, ADAM SZTABA, BUDKA SUFLERA, TGD, GOSPEL RAIN, A TAKŻE WIELKIE ZAGRANICZNE GWIAZDY: DOOGIE WHITE (RAINBOW, MICHAEL SCHENKER, YNGWIE MALMSTEEN), VINNY APPICE (BLACK SABBATH, HEAVEN & HELL, DIO), MARCO MENDOZA (THIN LIZZY, WHITESNAKE) ORAZ DOUG PINNICK (KING’S X).

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

ANDRZEJ “DYZIO” KRÓL

Tour Manager

Booking, Szczegóły organizacyjne

602 605 503 dyzio@rockhouse.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO ZE SWOIMI ULUBIONYMI ARTYSTAMI!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!