16.12.2009

Ania Wyszkoni Gwiazdą Dobroczynności!

Tygodnik Newsweek Polska wraz z Akademią Rozwoju Filantropii ogłosili nominacje do konkursu „Gwiazdy Dobroczynności”. Z ogromną radością informujemy, że wśród nominowanych w kategorii Wolontariusz znalazła się Ania Wyszkoni!

„Gwiazdy Dobroczynności” to konkurs mający na celu promowanie społecznie zaangażowanych artystów, sportowców oraz osobowości medialnych. Gwiazdy, które interesują się losem potrzebujących i kierują do nich pomocną dłoń mogą stać się dla wielu inspiracją i wzorem do naśladowania. Ta idea przyświeca również Ani Wyszkoni, która z ochotą pomaga chorym i ubogim dzieciom, wspiera fundacje opiekujące się dziećmi poszkodowanymi przez los, odwiedza szpitale, oddziały dziecięce, Domy Dziecka, szkoły specjalne i integracyjne, placówki opiekuńcze, a także wspiera indywidualnie dzieci, które tego wsparcia potrzebują. Pasja Ani w dawaniu siebie innym została doceniona przez Kapitułę Konkursu w składzie: Pani Nina Terentiew – dyrektor programowy Telewizji Polsat, Pan Edward Miszczak – dyrektor programowy Telewizji TVN, Pan Paweł Łukasiak – prezes Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce, Pan Jerzy Karwelis – dyrektor marketingu Axel Springer, Pan Piotr Pawłowski – prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji oraz Pan Krzysztof Kolberger – aktor i reżyser.

Na Gwiazdy Dobroczynności można głosować do 10 stycznia na stronie internetowej www.gwiazdydobroczynnosci.pl lub sms-owo. Aby oddać głos na Anię Wyszkoni, należy wysłać sms o treści DOBRO.13 na numer 72150. Dochód z Konkursu zostanie przekazany na działalność Funduszu „Pozytywka” wspierającego edukację dzieci niepełnosprawnych. Zachęcamy Was do wsparcia tej wspaniałej akcji.