BESTSELLERY Empiku – NOMINACJA DLA KRYSTIANA OCHMANA

13.01.2022
BESTSELLERY Empiku – NOMINACJA DLA KRYSTIANA OCHMANA

Dziś ogłoszono nominacje do nagród Bestsellery Empiku 2021. Krystian Ochman nominowany został w kategorii Odkrycie Empiku 2021 w kategorii Muzyka za płytę „Ochman”. Jury w składzie Hania Rani, Mela Koteluk, Marcin Wojciechowski, Anna Maria Żurek i Dominik Sadowski doceniło twórczy fenomen Ochmana i fakt, że w minionym roku szczególnie zaznaczył swoją obecność w świecie polskiej muzyki. Przypomnijmy, że debiutancki krążek Krystiana przez kilka tygodni był w czołówce najchętniej kupowanych płyt na Empik.com. Laureatów poszczególnych nominacji poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się 15 lutego 2022 roku. Wydarzenie jak co roku będzie można śledzić w telewizji TVN, na stronie Empik.com oraz w aplikacji Empik. 

Koncert Małgorzaty Ostrowskiej w ramach #EskaROCK Live

03.01.2022
Koncert Małgorzaty Ostrowskiej w ramach #EskaROCK Live

Dziś premiera koncertu Małgorzaty Ostrowskiej w ramach EskaROCK Live! Wszystkich zapraszamy do obejrzenia koncertu na www.eskarock.pl oraz na kanale EskaROCK na YouTube

Świąteczna „Jaka to melodia?” z rodziną Cugowskich

25.12.2021
Świąteczna „Jaka to melodia?” z rodziną Cugowskich

Już dziś zapraszamy rodzinnie na odcinek specjalny Jaka to melodia? Ciekawe kto wygra… 😉

Święta z Cugowskimi

22.12.2021
Święta z Cugowskimi

To będą Święta z kolędami i mnóstwem muzyki. Do zobaczenia!

Piotr Cugowski w koncercie „Skrzydła Umysłu”

06.12.2021
Piotr Cugowski w koncercie „Skrzydła Umysłu”

Już dziś o 21:00 w Sali Koncertowej NOSPR uroczysty koncert inaugurujący Szczyt Cyfrowy OZ IGF 2021. Wśród zaproszonych artystów Piotr Cugowski z utworem „Głos Wewnętrzny” Zbigniewa Herberta w aranżacji Adama Sztaby.

Transmisja koncertu na żywo już dziś o godzinie 21:00 w TVP 1.

Zapraszamy!

Nowa płyta Kasi Kowalskiej !!! Już można zamawiać !!!

05.12.2021
Nowa płyta Kasi Kowalskiej !!! Już można zamawiać !!!

Dwupłytowy album Kasi Kowalskiej „Live Pol’and’Rock Festival 2021” to zapis niezwykłego koncertu, jaki ta wspaniała artystka wraz ze swoim zespołem dała na dużej scenie tegorocznego „Najpiękniejszego Festiwalu Świata”. Album składa się z płyty CD oraz DVD, które chociaż w części oddaje magię tego wydarzenia i niesamowitą energię kilkudziesięciotysięcznej publiczności. Do tego dochodzi piękna, artystyczna oprawa graficzna, od lat charakteryzująca wszystkie festiwalowe wydawnictwa. To jeden z największych i… najgłośniejszych koncertów, jakie artystka zagrała w swojej ponad 25-letniej karierze.

Tutaj zapowiedź płyty:

https://youtu.be/hDvNduqZyX

PREMIERA ALBUMU: 09.12.2021 

Płytę można zamówić już dziś:

» Album “KASIA KOWALSKA POL’AND’ROCK” [CD] (rockhouse.pl)

Krystian Ochman gwiazdą finałowego odcinka The Voice of Poland.

04.12.2021
Krystian Ochman gwiazdą finałowego odcinka The Voice of Poland.

Zapraszamy dziś o 20.00 do TVP 2 na finał The Voice Of Poland. Gwiazdą finałowego odcinka będzie Krystian Ochman.

DEBIUT PŁYTOWY OCHMANA

19.11.2021
DEBIUT PŁYTOWY OCHMANA

Debiutancka płyta Krystiana Ochmana pt. „Ochman” już dostępna! Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz 58.  KFPP  w  Opolu na szczęście nie kazał na nią zbyt długo czekać. Niespełna rok po wydaniu swojego pierwszego singla, Ochman prezentuje płytę, na której znalazło się 11 utworów. Nie mogło zabraknąć na niej takich singli jak „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, „Ten sam ja” czy „Złodzieje wyobraźni”. Na krążku pojawił się tylko jeden gość, a jest nim raper Avi, który udzielił się w utworze „Ja to znam”.

Track lista:

 1. Światłocienie
 2. Wielkie tytuły
 3. Złodzieje wyobraźni
 4. Ja to znam ft. Avi
 5. Wspomnienie
 6. Gdzie iść?
 7. Pewnego dnia
 8. Prometeusz
 9. Ten sam ja
 10. Nie chcę już czekać
 11. Lights In The Dark
Anna Wyszkoni z nową płytą pt. „Nieznośna lekkość hitu” w DDTVN

12.11.2021
Anna Wyszkoni z nową płytą pt. „Nieznośna lekkość hitu” w DDTVN

W niedzielny poranek Anna Wyszkoni zagości na kanapie Dzień Dobry TVN. Ania wróci pamięcią do swoich początków na scenie oraz opowie o jej nowej, jubileuszowej płycie pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Zapraszamy przed telewizory. Start programu o godz. 8:00.

#SuperNovaLive z Anną Wyszkoni

08.11.2021
#SuperNovaLive z Anną Wyszkoni

Dziś premiera jubileuszowego koncertu Anny Wyszkoni dla stacji Supernova, który odbył się w związku z ukazaniem się jej najnowszego albumu pt. „Nieznośna lekkość hitu”. Ania wraz z zespołem wykonała pięć swoich nieznośnie lekkich hitów, niekiedy w zaskakujących aranżacjach znanych stałym bywalcom jej koncertów. Wszystkich zapraszamy do obejrzenia koncertu #SuperNovaLive na www.radiosupernova.pl oraz na kanale Supernova na YouTube