PIOTR CUGOWSKI ZAGOŚCI W DZIEŃ DOBRY TVN

14.06.2024
PIOTR CUGOWSKI ZAGOŚCI W DZIEŃ DOBRY TVN

W sobotnie przedpołudnie na kanapie Dzień Dobry TVN zasiądzie Piotr Cugowski, a chwilę później ze swoim zespołem zaprezentuje swój najnowszy singiel „Cisza przed burzą”.

Zapraszamy przed telewizory 14 czerwca około godz. 10:55 na antenie TVN.

LADY PANK OGŁASZA JESIENNĄ TRASĘ „OHYDA”

14.06.2024
LADY PANK OGŁASZA JESIENNĄ TRASĘ „OHYDA”

Ulicą ciągle biega młodzież, w powietrzu dziwnie pachnie punkiem…

Ohyda! A jak się wyda to… będziemy pisać do MO!

Kto z pokolenia lat 80 i 90 nie pamięta słów kultowej ladypankowej Ohydy z ich drugiego, owianego wówczas aurą obyczajowego skandalu, ale i jednego z najważniejszych albumów tamtej epoki? I właściwie dlaczego nazwali go „Ohyda”?

Ohyda, czyli to, co jest ohydne, wstrętne, brzydkie, a także czyn, który budzi odrazę. Zapis „ohyda” został uwarunkowany historycznie. Już w XVI wieku nasi przodkowie mówili „ohida” na coś wstrętnego, zanieczyszczonego lub upapranego.

A jak prezentuje się Ohyda w XXI wieku? Sprawdźcie… na jesiennych koncertach legendarnego Lady Pank!

Bilety już w sprzedaży.

MAŁGORZATA OSTROWSKA W RADIU ZET

10.06.2024
MAŁGORZATA OSTROWSKA W RADIU ZET

10 czerwca Małgorzata Ostrowska będzie gościnią w audycji Marcina Wojciechowskiego „Fajna nocka”. Zapraszamy przed radioodbiorniki i słuchania Radia ZET w playerze online od godziny 23:00.

KASIA KOWALSKA OGŁASZA TRASĘ „30 LAT GEMINI POL’AND’ROCK”

06.06.2024
KASIA KOWALSKA OGŁASZA TRASĘ „30 LAT GEMINI POL’AND’ROCK”

30 lat od debiutu Kasi Kowalskiej jest okazją do przypomnienia jej kultowego, debiutanckiego albumu „Gemini” na żywo i w nowej odsłonie. Zachęceni sukcesem trasy koncertowej 30 lat Gemini, która objęła swoim zasięgiem największe sale koncertowe, teatry i filharmonie w Polsce, przygotowaliśmy jej klubową, elektryczną odsłonę, która będzie miała swoją premierę podczas tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock.

Trasa „30 lat Gemini Pol’and’Rock” to powrót do korzeni i do mocnego, rockowego brzmienia, a także odpowiedź na liczne pytania fanów Kasi o elektryczne wykonania piosenek z debiutanckiego albumu, który trwale odmienił polską scenę muzyczną.  

Na wydanej we wrześniu 1994 roku płycie „Gemini” Kasia Kowalska była i liryczna, a zarazem drapieżna. Czas na przypomnienie tego oblicza. Trasę symbolicznie rozpocznie koncert w warszawskiej Stodole, z którą wiąże się wiele koncertowych wspomnień wokalistki. Nie zabraknie niespodzianek muzycznych i gości.

Trasie koncertowej patronuje Pol’and’Rock – Najpiękniejszy Festiwal Świata i największy polski festiwal muzyczny, który w tym roku także obchodzi swoje trzydziestolecie.

Bilety na koncert w Stodole 11 listopada już dostępne w sprzedaży: https://ticketclub.pl/koncerty/kasia-kowalska-klub-stodola-warszawa-2928/

KRYSTIAN OCHMAN GOŚCIEM DZIEŃ DOBRY TVN

31.05.2024
KRYSTIAN OCHMAN GOŚCIEM DZIEŃ DOBRY TVN

W niedzielne przedpołudnie, 2 czerwca, zapraszamy przed telewizory – w studio Dzień Dobry TVN zasiądzie Krystian Ochman, który w finale programu zaśpiewa także swój najnowszy singiel pt. „Mamo”.

ARTYŚCI ROCK HOUSE NA FESTIWALU W OPOLU

29.05.2024
ARTYŚCI ROCK HOUSE NA FESTIWALU W OPOLU

61. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki Opole 2024 rozpoczyna się już w najbliższy piątek, 31 maja. Ponownie zawitają na nim nasi Artyści.

Piotr Cugowski na scenie opolskiego amfiteatru pojawi się dwukrotnie: 31 maja w konkursie Premiery z singlem „Cisza przed burzą” oraz 2 czerwca jako gość koncertu „Zakochani są wśród nas”.

Ze swoimi największymi przebojami wystąpią również zespół Lady Pank oraz Kasia Kowalska – to w koncercie „SuperJedynki” w sobotę, 1 czerwca.

Zapraszamy do Opola i przed telewizory – transmisja z festiwalu na antenie TVP1.

MAŁGORZATA OSTROWSKA ZAPRASZA NA KONCERTY TRASY „LEGENDA”

27.05.2024
MAŁGORZATA OSTROWSKA ZAPRASZA NA KONCERTY TRASY „LEGENDA”

LEGENDA POWRACA!
I to w wielkim stylu! Małgorzata Ostrowska, ikona polskiej sceny muzycznej, powraca z nową płytą i ogłasza trasę koncertową “Legenda”. To będzie powrót do źródeł i dawka żywej, rockowej energii. Ostrowska, za sprawą swojego elektryzującego głosu i niezwykłego wizerunku, zapisała się jako jedna z najbardziej charakterystycznych postaci w historii polskiej muzyki. Trasa koncertowa „Legenda” będzie okazją do wspomnień i zabawy przy najbardziej kultowych hitach lat 80.

Przez ponad cztery dekady obecności na największych polskich scenach Małgorzata Ostrowska napisała własną legendę – opowieść o Artystce zawsze odważnej, zawsze bezkompromisowej, zawsze intrygującej i inspirującej do wytyczania własnych dróg oraz namawiającej nie oglądania się za siebie.

Jej nazwisko i niezwykle mocny charakterystyczny głos kojarzymy z dziesiątkami przebojów, których, oprócz piosenek z nowej płyty, nie zabraknie podczas koncertów na trasie “Legenda”.

„Legenda” to dla mnie taka zabawa w powrót do źródeł. Trochę muzyczny – dlatego producentem płyty został znany z zespołu Hey Paweł Krawczyk – ale głównie wizerunkowy. Pisząc tekst, chciałam żeby był pozytywny, optymistyczny. To w moich tekstach wcale nie jest takie oczywiste, ale w dobre, pozytywne rzeczy trzeba uwierzyć. Bo ‘warto czasem królem być’.

Zapraszamy na trasę koncertową „Legenda” Małgorzaty Ostrowskiej – bilety już w sprzedaży:

https://www.ostrowska.pl/#koncerty

REEDYCJA PŁYTY KRZYSZTOFA CUGOWSKIEGO „WOKÓŁ CISZA TRWA”

24.05.2024
REEDYCJA PŁYTY KRZYSZTOFA CUGOWSKIEGO „WOKÓŁ CISZA TRWA”

Rozbujane aranże Piotra Figla z gęsto kładzionymi smyczkami, funkująca sekcja rytmiczna i repertuar tak szeroki jak skala głosu wokalisty. Nowa edycja pierwszego solowego albumu Krzysztofa Cugowskiego, na nowo zremasterowana z oryginalnych taśm i wzbogacona o dwa niepublikowane nagrania radiowe.

Już do nabycia w naszym sklepie internetowym

LEGENDA POWRACA!

24.05.2024
LEGENDA POWRACA!

I to w wielkim stylu! Małgorzata Ostrowska prezentuje nowy singiel pt. “Legenda”. 

Przez ponad cztery dekady obecności na największych polskich scenach Małgorzata Ostrowska napisała własną legendę – opowieść o Artystce zawsze odważnej, zawsze bezkompromisowej, zawsze intrygującej i inspirującej do wytyczania własnych dróg oraz namawiającej do nie oglądania się za siebie.

Jej nazwisko i niezwykle mocny charakterystyczny głos kojarzymy z dziesiątkami przebojów, a “Legenda” niewątpliwie do nich dołączy. W kompozycji Pawła Krawczyka i Rafała Malickiego do słów samej Małgorzaty słychać silną inspirację muzyką lat 80., dekadą, w której Artystka zaczynała swoją muzyczną przygodę i od której nie chce się odcinać. 

„Legenda” to dla mnie taka zabawa w powrót do źródeł. Trochę muzyczny – dlatego producentem piosenki i całej płyty został znany z zespołu Hey Paweł Krawczyk – ale głównie wizerunkowy. Pisząc tekst, chciałam żeby był pozytywny, optymistyczny. To w moich tekstach wcale nie jest takie oczywiste, ale w dobre, pozytywne rzeczy trzeba uwierzyć. Bo ‘warto czasem królem być’.

Piosenkę można było usłyszeć już na kilku koncertach – najpierw z lekką niepewnością, a potem z wielką przyjemnością obserwowałam ze sceny reakcje słuchaczy. Wierzę, że pokochają „Legendę” tak samo, jak ja. – mówi Małgorzata Ostrowska.

Nawiązaniem do jej muzycznych korzeni i unikatowego stylu jest także zdjęcie autorstwa duetu Zija/ Pióro, jakie znalazło się na okładce singla oraz teledysk w reżyserii Dawida Romańskiego (Rzeczy Niesłychane).

„Legenda” to pierwszy z singli zapowiadających długo oczekiwany, kolejny solowy albumu Małgorzaty Ostrowskiej – dostępny już we wszystkich serwisach streamingowych.

„MAMO” – NAJNOWSZY SINGIEL KRYSTIANA OCHMANA

24.05.2024
„MAMO” – NAJNOWSZY SINGIEL KRYSTIANA OCHMANA

Krystian Ochman prezentuje swój nowy singiel pt. „Mamo” – od północy dostępny we wszystkich serwisach streamingowych!