06.09.2010

Artyści Rock House w Opolu

W najbliższy piątek rusza 47. KFFP w Opolu. W tym roku nietypowo, bo nie w Amfiteatrze, który jest w remoncie, tylko w specjalnie wybudowanym miasteczku festiwalowym na terenie Politechniki Opolskiej. Na tegorocznym festiwalu nie zabraknie Artystów Rock House.

W piątek, 10 września, w otwierającym Festiwal koncercie „Serialowy Przebój Lata” wystąpi Ania Wyszkoni wraz ze swoim zespołem oraz aktorami serialu „Licencja na wychowanie”. W tym koncercie aktorzy popularnych seriali Telewizji Polskiej zaśpiewają wspólnie z najpopularniejszymi artystami estrady przeboje, które pretendują do miana Serialowego Przeboju Lata. Ten największy wybiorą widzowie w drodze głosowania sms-owego.

Natomiast w niedzielę, 12 września, w najbardziej ekskluzywnym ze wszystkich festiwalowych koncertów, koncercie „Piosenka jest dobra na wszystko”, zaprezentują się: Kasia Wilk, Ania Wyszkoni oraz Video. Wspólnie z Orkiestrą Filharmonii Dowcipu Waldemara Malickiego wykonają znane wszystkim piosenki z repertuaru Kabaretu Starszych Panów. Będzie elegancko, z klasą, ale i zaskakująco, a momentami nawet brawurowo. Całość będzie miała charakter widowiska muzycznego w reżyserii Jacka Kęcika. Gorąco zachęcamy do oglądania Jedynki w pierwszy i trzeci dzień Festiwalu w Opolu.