30.05.2012

BRACIA przed Opolem

W najbliższych dniach, tuż przed niezwykle ważnym występem w koncercie SuperPremier na Festiwalu w Opolu, będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć zespół BRACIA w radiu i telewizji. Już jutro, w czwartek ok. godz. 7.40 Bracia wykonają swoją piosenkę „Nad przepaścią” w programie „Kawa czy herbata” w TVP 1. O godz. 13.00 odbędzie się przełożony wywiad Pawła Wiszniewskiego w Radiu WAWA. O 14.30 możecie wysłuchać wywiadu z Braćmi w audycji Muzyczna Jedynka w Programie I Polskiego Radia. O godz. 18.00 Bracia będą gośćmi Darka Maciborka w Popliście Radia RMF FM. A już o godz. 18.30 zobaczycie zespół w programie „Muzyczna Strefa” na antenie Telewizji ITV.

W piątek czyli w przeddzień Festiwalu w Opolu Bracia przywitają Was w programie Pytanie na Śniadanie, w którym również wykonają utwór „Nad przepaścią”. O godz. 17.00 zobaczycie zespół w Teleexpressie, w którym zaprezentujemy również teledysk „Nad przepaścią”. O godz. 18.00 zapraszamy do wysłuchania wywiadu w Antyradiu.

W sobotę czyli w dniu występu w SuperPremierach, na żywo z Opola, usłyszycie rozmowę z Braćmi w radiowej Jedynce. A wieczorem już zapraszamy przed telewizory. BRACIA wykonają swój przebój „Nad przepaścią” na scenie opolskiego Amfiteatru w koncercie SuperPremiery 2012. Na utwór można zagłosować wysyłając SMS-a o treści P2 na numer 7350. Z góry dziękujemy za wszystkie głosy wspierające zespół w tym ważnym dniu.