06.06.2024

KASIA KOWALSKA OGŁASZA TRASĘ „30 LAT GEMINI POL’AND’ROCK”

30 lat od debiutu Kasi Kowalskiej jest okazją do przypomnienia jej kultowego, debiutanckiego albumu „Gemini” na żywo i w nowej odsłonie. Zachęceni sukcesem trasy koncertowej 30 lat Gemini, która objęła swoim zasięgiem największe sale koncertowe, teatry i filharmonie w Polsce, przygotowaliśmy jej klubową, elektryczną odsłonę, która będzie miała swoją premierę podczas tegorocznego Festiwalu Pol’and’Rock.

Trasa „30 lat Gemini Pol’and’Rock” to powrót do korzeni i do mocnego, rockowego brzmienia, a także odpowiedź na liczne pytania fanów Kasi o elektryczne wykonania piosenek z debiutanckiego albumu, który trwale odmienił polską scenę muzyczną.  

Na wydanej we wrześniu 1994 roku płycie „Gemini” Kasia Kowalska była i liryczna, a zarazem drapieżna. Czas na przypomnienie tego oblicza. Trasę symbolicznie rozpocznie koncert w warszawskiej Stodole, z którą wiąże się wiele koncertowych wspomnień wokalistki. Nie zabraknie niespodzianek muzycznych i gości.

Trasie koncertowej patronuje Pol’and’Rock – Najpiękniejszy Festiwal Świata i największy polski festiwal muzyczny, który w tym roku także obchodzi swoje trzydziestolecie.

Bilety na koncert w Stodole 11 listopada już dostępne w sprzedaży: https://ticketclub.pl/koncerty/kasia-kowalska-klub-stodola-warszawa-2928/