25.01.2024

NASI ARTYŚCI WSPIERAJĄ WOŚP

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 28 stycznia! Do Orkiestry jak co roku dołączyli również nasi Artyści.

Małgorzata Ostrowska w tym roku wspiera WOŚP w dwóch aukcjach. W pierwszej z nich do wylicytowania wyjątkowe puzzle ze zdjęciami naszej Artystki autorstwa Pawła Trześniowskiego. Puzzle składają się z czterech układanek. Każde z 4 zdjęć ma wymiary 20×28,5cm. Po złożeniu całości plakat ma wymiary 40x57cm. Cały zestaw zawiera 384 elementy.

https://allegro.pl/oferta/malgorzata-ostrowska-dla-wosp-moje-zdjecia-w-formie-puzzli-z-autografem-14960989390

W drugiej – wystawionej we współpracy z redakcją naTemat.pl znajduje się zestaw kremów do twarzy “Słońce, złoto, marchewki” z recepturą Małgorzaty . Mało tego –  kosmetyki zostały osobiście wykonane przez wokalistkę i nie zakupicie ich w żadnej drogerii. Małgorzata Ostrowska od lat w domowym laboratorium tworzy kosmetyki pielęgnacyjne dla siebie, swoich przyjaciół i rodziny.

https://allegro.pl/oferta/zestaw-kremow-recznie-wykonanych-przez-malgorzate-ostrowska-15084728650

Czy wiecie, że Anna Wyszkoni poza tym, że śpiewa, to także maluje obrazy? Dwa z nich trafiły na aukcję WOŚP!

„DARIA” to obraz inspirowany okładką płyty „Dziewczyna pop”, ma wymiary 100×70 cm i namalowany został techniką akrylową.

https://allegro.pl/oferta/anna-wyszkoni-dla-wosp-obraz-pt-daria-autorstwa-anny-wyszkoni-15073508197

Drugie dzieło, wystawione na licytację we współpracy z redakcją naTemat.pl, nosi tytuł „Ciągle wierzę, że coś czeka mnie” – fani Artystki z pewnością wiedzą, że to fragment piosenki „Z cegieł i łez”. Obraz ma 100 cm wysokości i 70 cm szerokości i również wykonany jest techniką akrylową.

https://allegro.pl/oferta/obraz-namalowany-przez-anie-wyszkoni-15084381785

Swoją cegiełkę do Orkiestrowej puszki dołożył również zespół Myslovitz, który złożył autografy na gitarze akustycznej Randon wystawionej na licytację przez Varsonalia – Juwenalia Politechniki Warszawskiej. Na instrumencie podpisała się również Beata Kozidrak oraz zespół The Dumplings.

https://allegro.pl/oferta/gitara-z-podpisami-myslovitz-beaty-kozidrak-i-the-dumplings-15048922340

Serdecznie zachęcamy do udziału w licytacjach – każda złotówka ma znaczenie. Tu wszystko gra OK!