03.02.2022

NOWY SINGIEL KRYSTIANA OCHMANA „RIVER” JUŻ DOSTĘPNY

Dziś ukazał się singiel Krystiana Ochmana pt. „River”. To właśnie z tym utworem Krystian zawalczy o udział w 66. Konkursie Piosenki Eurowizji w Turynie. „W świecie, w którym większość z nas działa w olbrzymim stresie, nieustannie myślimy o tym, co przed nami i próbujemy zaplanować przyszłość. Z różnych powodów, podskórnie towarzyszy nam mnóstwo wątpliwości na temat tego, co nas czeka. Piosenka opowiada o tym, jak bardzo chcemy i potrzebujemy przerwy od całego tego zgiełku” – tak o utworze „River” mówi Krystian.

Utwór znakomicie pokazuje zdolności wokalne Ochmana oraz jego umiejętność łączenia różnych stylów muzycznych. Już wiemy, że singiel spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem przez fanów wokalisty. Od dziś można go słuchać we wszystkich serwisach streamingowych oraz oglądać do niego teledysk na kanale YouTube artysty.

Krystian Ochman ma na swoim koncie wygraną w koncercie Premier na 58. KFPP w Opolu. W listopadzie 2021 roku wydał swój debiutancki krążek pt. „Ochman”, który trafił na szczyt listy przedsprzedaży na Empiku oraz zadebiutował na szóstym miejscu OLiS. Został nominowany do Odkryć Empiku 2021 w kategorii Muzyka.