11.10.2010

Nowy singiel i teledysk Ani Wyszkoni

Po doskonale przyjętych trzech pierwszych singlach z solowego albumu Ani Wyszkoni, „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian” oraz „Lampa i sofa”, które stały się przebojami i przez ostatni rok okupowały playlisty wszystkich stacji radiowych w Polsce, przyszedł czas na kolejny – nostalgiczną i nastrojową balladę „Wiem, że jesteś tam”, do której muzykę skomponowała Ania Dąbrowska, a tekst napisała Karolina Kozak.

Teledysk powstał latem we Francji, w urzekających plenerach Lazurowego Wybrzeża i Prowansji. Dzięki temu możemy dziś oglądać teledysk pełen słońca, pięknych pejzaży i magicznych miejsc, choćby takich, jak pierwszy pałac papieży oraz słynny most w Avignon, lawendowe pola w Prowansji czy tajemnicze miasteczko Vence, w którym znajduje się grób wielkiego polskiego pisarza, Witolda Gombrowicza – również pokazany w teledysku. Za realizację teledysku odpowiada Nova Group,a reżyserią zajął się Maciej Galas.

Utwór „Wiem, że jesteś tam” swoją radiową premierę miał 4 października i juz można go usłyszeć w większości stacji radiowych w kraju, a teledysk od dziś jest do obejrzenia w telewizjach muzycznych oraz w internecie.