11.02.2015

I Przegląd Twórczości Marka Jackowskiego

Zapraszamy do udziału w I Przeglądzie Twórczości Marka Jackowskiego „Oprócz Błękitnego Nieba”, który odbędzie się 7 marca 2015 r. we Wrocławskim Klubie Anima. 

Miejsce jest szczególne, ponieważ właśnie tam Marek Jackowski zagrał swój ostatni w życiu koncert. Rok temu odbyły się tam dwa koncerty poświęcone Markowi z plejadą gości – artystów zaprzyjaźnionych z Markiem, a w tym roku Wrocławski Klub Anima postanowił uczcić kolejną rocznicę tego wydarzenia właśnie Przeglądem Twórczości Marka Jackowskiego.

Jednym z warunków udziału w przeglądzie jest nadesłanie materiału audio-video zawierającego dwa utwory autorstwa Marka Jackowskiego. Nagrania powinny być wykonane live bez montażu. Jury wybierze finalistów w dwóch kategoriach wiekowych wg podanego w regulaminie kryterium ocen. Celem przeglądu jest przypomnienie twórczości legendy polskiej muzyki, a także rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej dzieci i młodzieży. W jury oceniającym wykonawców zasiądą: Anna WyszkoniMarek Raduli i Maciej Durczak.
Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 22.02.2015 r.
Szczegóły w regulaminie na: www.klubanima.pl