Lady Pank Krzysztof Cugowski Myslovitz Małgorzata Ostrowska Kasia Kowalska Anna Wyszkoni Piotr Cugowski Krystian Ochman

Anna Wyszkoni

ANNA WYSZKONI TO JEDNA Z NAJBARDZIEJ DOŚWIADCZONYCH I CENIONYCH POLSKICH WOKALISTEK. MA W SWOIM DOROBKU IMPONUJĄCĄ ILOŚĆ PRZEBOJÓW, NAGRÓD I WYRÓŻNIEŃ I PONAD PÓŁ MILIONA SPRZEDANYCH PŁYT. KAŻDY JEJ ALBUM OSIĄGNĄŁ STATUS ZŁOTEJ, PLATYNOWEJ LUB PODWÓJNIE PLATYNOWEJ PŁYTY. W 2021 ROKU ANNA WYSZKONI OBCHODZI JUBILEUSZ 25-LECIA PRACY ARTYSTYCZNEJ. Z TEJ OKAZJI UKAŻE SIĘ ALBUM „THE BEST OF” PODSUMOWUJĄCY ĆWIERĆ WIEKU NA SCENIE, JEST TAKŻE ZAPLANOWANA JUBILEUSZOWA TRASA KONCERTOWA.

POCZĄTEK ARTYSTYCZNEJ DROGI ANI SIĘGA 1996 ROKU, KIEDY DOŁĄCZYŁA DO ZESPOŁU ŁZY. PIERWSZE SUKCESY PRZYSZŁY KILKA LAT PÓŹNIEJ. W 2000 ROKU ANIA WYGRAŁA JEDEN Z ODCINKÓW TELEWIZYJNEGO PROGRAMU „SZANSA NA SUKCES” ŚPIEWAJĄC PIOSENKĘ “DŁUGOŚĆ DŹWIĘKU SAMOTNOŚCI”. WRAZ Z TYM WYDARZENIEM ROZPOCZĘŁA SIĘ MEDIALNA POPULARNOŚĆ WOKALISTKI, KTÓRA KOLEJNYMI PŁYTAMI I PRZEBOJAMI UGRUNTOWYWAŁA SWOJĄ POPULARNOŚĆ NA POLSKIM RYNKU MUZYCZNYM. PRZYCZYNIŁO SIĘ DO TEGO M.IN. ZWYCIĘSTWO NA FESTIWALU W OPOLU Z PIOSENKĄ „OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE” (2003) CZY UDANY DEBIUT SOLOWY Z PRZEBOJEM „CZY TEN PAN I PANI” (2009). JEJ SOLOWE ALBUMY „PAN I PANI” (2009) ORAZ „ŻYCIE JEST W PORZĄDKU” (2012) OSIĄGNĘŁY STATUS PODWÓJNIE PLATYNOWYCH, A KOLEJNY, „JESTEM TU NOWA” (2017) POKRYŁ SIĘ „ZŁOTEM”. POCHODZĄCY Z NIEJ UTWÓR „NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ” ZDOBYŁ TYTUŁ PRZEBOJU LATA 2018 RADIA RMF FM I TELEWIZJI POLSAT.

KAŻDY KONCERT ANNY WYSZKONI TO PORYWAJĄCE WIDOWISKO Z BOGATĄ OPRAWĄ MULTIMEDIALNĄ. ARTYSTCE TOWARZYSZY 6-OSOBOWY ZESPÓŁ POD KIEROWNICTWEM JEDNEGO Z CZOŁOWYCH POLSKICH GITARZYSTÓW, MARKA RADULI.

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

DANIEL GAŁKA

Tour Manager

Booking, Szczegóły organizacyjne

606 798 079 daniel@rockhouse.pl

Odwiedź oficjalną stronę artysty