Lady Pank Małgorzata Ostrowska Krzysztof Cugowski Anna Wyszkoni Krystian Ochman Kasia Kowalska Piotr Cugowski Myslovitz

Piotr Cugowski

PIOTR CUGOWSKI TO JEDEN Z NAJCIEKAWSZYCH MĘSKICH GŁOSÓW W POLSCE. W 2001 ROKU WRAZ Z BRATEM, WOJTKIEM CUGOWSKIM, ZAŁOŻYŁ ZESPÓŁ BRACIA, KTÓRY ZAWIESIŁ DZIAŁALNOŚĆ Z KOŃCEM 2018 ROKU. ZESPÓŁ ZAGRAŁ SETKI KONCERTÓW W KRAJU ORAZ ZA GRANICĄ, WYDAJĄC 4 ALBUMY STUDYJNE I WPROWADZAJĄC NA RADIOWE PLAYLISTY WIELE PRZEBOJÓW, M.IN.: „NAD PRZEPAŚCIĄ”, „WIERZĘ W LEPSZY ŚWIAT”, „NIEPISANE”, “ZA SZKŁEM”, PO DRUGIEJ STRONIE CHMUR”, “MISSING EVERY MOMENT”.

PIOTR CUGOWSKI JEST CZĘSTYM GOŚCIEM W RÓŻNEGO RODZAJU PROJEKTACH MUZYCZNYCH. JEGO WRAŻLIWOŚĆ MUZYCZNA ORAZ SWOBODA PORUSZANIA SIĘ PO RÓŻNORODNYCH STYLACH MUZYCZNYCH SPRAWIŁY, IŻ JEST WOKALISTĄ BARDZO CENIONYM RÓWNIEŻ POZA NURTEM ROCKOWYM. DZIĘKI TEMU WSPÓŁPRACOWAŁ Z CZOŁÓWKĄ POLSKICH ARTYSTÓW ORAZ Z LEGENDAMI ŚWIATOWEJ MUZYKI, M.IN.: JONEM LORDEM Z ZESPOŁU DEEP PURPLE CZY KANADYJSKIM WOKALISTĄ GAROU.

W 2018 ROKU PIOTR ZOSTAŁ ZAANGAŻOWANY PRZEZ TELEWIZJĘ POLSKĄ DO UDZIAŁU W TELEWIZYJNYM SHOW THE VOICE OF POLAND W ROLI TRENERA WOKALNEGO. JEGO WYKSZTAŁCENIE MUZYCZNE I DUŻA WIEDZA MERYTORYCZNA SPRAWIŁY, ŻE UCZESTNICY WALCZĄCY O MIANO NAJLEPSZEGO GŁOSU W POLSCE PRACOWALI Z AUTORYTETEM W DZIEDZINIE ŚPIEWU, CO JEDNOCZEŚNIE PRZEŁOŻYŁO SIĘ NA JAKOŚĆ ARTYSTYCZNĄ PROGRAMU.

Z KOŃCEM 2018 ROKU ZESPÓŁ BRACIA ZAWIESIŁ DZIAŁALNOŚĆ, A PIOTR CUGOWSKI ROZPOCZĄŁ PRACĘ NAD SWOJĄ PIERWSZĄ SOLOWĄ PŁYTĄ. PIERWSZY SINGIEL UKAZAŁ SIĘ JESZCZE JESIENIĄ 2018 ROKU I MIAŁ SWOJĄ PREMIERĘ NA ANTENACH WSZYSTKICH CZOŁOWYCH STACJI RADIOWYCH. 6 MARCA 2019 ROKU ZWIĄZEK PRODUCENTÓW AUDIO-VIDEO PRZYZNAŁ MU STATUS PLATYNOWEJ PŁYTY.

W 2019 ROKU UKAZAŁA SIĘ PIERWSZA SOLOWA PŁYTA PIOTRA CUGOWSKIEGO PT. “40”. OPRÓCZ UTWORU “KTO NIE KOCHAŁ” PROMOWAŁY JĄ PIOSENKI ORAZ TELEDYSKI: “ZOSTAŃ ZE MNĄ”, “DAJ MI ŻYĆ” I “TAKICH JAK MY NIE ZNAŁ ŚWIAT”.

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

BARBARA KACPRZAK

Tour Manager

Booking, Szczegóły organizacyjne

530 822 284 barbara@rockhouse.pl

Odwiedź oficjalną stronę artysty