Lady Pank Krzysztof Cugowski Małgorzata Ostrowska Anna Wyszkoni Kasia Kowalska Piotr Cugowski Myslovitz Krystian Ochman

Myslovitz

MYSLOVITZ TO JEDEN Z NAJWAŻNIEJSZYCH ZESPOŁÓW ROCKOWYCH POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ OSTATNÍCH 30 LAT. GRUPA ZOSTAŁA ZAŁOŻONA W 1992 ROKU W MYSŁOWICACH PRZEZ ATURA ROJKA, WOJTKA POWAGĘ ORAZ JACKA I WOJTKA KUDERSKICH. CZTERY LATA PÓŹNIEJ DO ZESPOŁU DOŁĄCZYŁ PRZEMYSŁAW MYSZOR.

ZESPÓŁ MA NA SWOIM KONCIE 10 PŁYT, KTÓRE ROZESZŁY SIĘ W PONAD PÓŁ MILIONIE EGZMEPLARZY. WIELKIE PRZEBOJE, TAKIE JAK „DŁUGOŚĆ DZIĘKU SAMOTNOŚCI“, „DLA CIEBIE“, „MY“, „CHŁOPCY“, „SCENARIUSZ DLA MOICH SĄSIADÓW“, „PEGGY BROWN“, „Z TWARZĄ MARILYN MONROE“ I WIELE INNYCH NA STAŁE ZAGOŚCIŁY WE WSZYSTKICH POLSKICH ROZGŁOŚNIACH RADIOWYCH.

W SWOJEJ HISTORII GRUPA MA NA KONCIE WSPÓŁPRACA Z REŻYSEREM JANUSZEM KAMIŃSKIM, FOTOGRAFIKIEM RYSZARDEM HOROWITZEM, MAREKIEM GRECHUTĄ, JERZYM STUHREM. ZESPÓŁ POJAWIŁ SIĘ NA NAJWAŻNIEJSZYCH FESTIWALACH EUROPEJSKICH, TAKICH JAK DAS BIZARRE-FESTIVAL I PRESTIŻOWYM MONTREUX JAZZ FESTIVAL. ZAGRAŁ TRASY KONCERTOWE U BOKU IGGY’EGO POPA, SIMPLE MINDS, SKIN, TRAVIS.

MYSLOVITZ SĄ DWUKROTNYMI LAUREATAMI MTV EUROPE MUSIC AWARD W KATEGORII BEST POLISH ACT., WIELOKROTNIE NAGRADZANI FRYDERKIEM PRZEZ AKADEMIĘ FONOGRAFICZNĄ JAK RÓWNIEŻ SĄ LAUREATAMI PASZPORTÓW „POLITYKI“, SUPERJEDYNEK, YACH FESTIWAL I WIELU INNYCH NAGRÓD.

W 2022 ROKU ZESPÓŁ BĘDZIE OBCHODZIŁ JUBILEUSZ 30-LECIA SWOJEJ DZIAŁANOŚCI. Z TEJ OKAZJI W PRZYGOTOWANIU JEST NOWA PŁYTA, JAK RÓWNIEŻ TRASA KONCERTOWA, PODCZAS KTÓREJ ZESPÓŁ ZAPREZENTUJE SIĘ W NOWEJ, JUBILEUSZOWEJ ODSŁONIE.

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

BARTOSZ GŁOWACKI

Tour Manager

Booking, Szczegóły organizacyjne

608 688 588 bartek@rockhouse.pl

Odwiedź oficjalną stronę artysty