Lady Pank Krzysztof Cugowski Myslovitz Małgorzata Ostrowska Kasia Kowalska Anna Wyszkoni Piotr Cugowski Krystian Ochman Dominik Dudek

Małgorzata Ostrowska

MAŁGORZATA OSTROWSKA JEST JEDNĄ Z MUZYCZNYCH IKON LAT 80. OD CZTERECH DEKAD NALEŻY DO NAJCIEKAWSZYCH POSTACI POLSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ. INTRYGUJĄCA, ODWAŻNA, BEZPRETENSJONALNA, DYSPONUJĄCA JEDNYM Z NAJBARDZIEJ CHARAKTERYSTYCZNYCH GŁOSÓW W POLSCE.

W SWOIM DOROBKU MA WIELE PRZEBOJÓW, ZARÓWNO Z OKRESU WSPÓŁPRACY Z ZESPOŁEM LOMBARD: „SZKLANA POGODA”, „GOŁĘBI PUCH”, „ADRIATYK, OCEAN GORĄCY”, „MISTER OF AMERICA”, „MAM DOŚĆ”, „DROGA PANI Z TV”, „TANIEC PINGWINA NA SZKLE”, JAK I SOLOWYCH: „RZEKA WE MNIE”, „SŁOWA”, „SZPILKI”, „PO NIEBIESKIM NIEBIE” CZY KULTOWA JUŻ „MELUZYNA”, NA KTÓREJ WYCHOWAŁO SIĘ CAŁE POKOLENIE AKADEMII PANA KLEKSA.

MAŁGORZATA OSTROWSKA JEST WŁAŚCICIELKĄ „BURSZTYNOWEGO SŁOWIKA” ZA CAŁOKSZTAŁT DZIAŁALNOŚCI ARTYSTYCZNEJ, KTÓREGO OTRZYMAŁA PODCZAS FESTIWALU W SOPOCIE. W 2007 ROKU ODSŁONIŁA SWOJĄ GWIAZDĘ W ALEI GWIAZD POLSKIEJ PIOSENKI W OPOLU, A W 2013 ROKU PODCZAS JUBILEUSZOWEGO 50 FESTIWALU OTRZYMAŁA TYTUŁ „IKONY FESTIWALU OPOLSKIEGO”.

W 2019 ROKU UKAZAŁ SIĘ NOWY ALBUM MAŁGORZATY PT. „NA ŚWIECIE NIE MA PUSTYCH MIEJSC”, NA KTÓRY JEJ FANI CZEKALI 12 LAT. PŁYTĘ PROMOWAŁY UTWORY: „ZIEMIA W OGNIU”, „ZOSTAŃ I „TERAZ”. ROK 2021 ARTYSTKA ROZPOCZĘŁA OD WYDANIA KONCERTOWEGO ALBUMU PT. „PIĘKNA PANI MELUZYNA” ZAREJESTROWANEGO PODCZAS JEDNEGO Z NIELICZNYCH (W POWODU PANDEMII) KONCERTÓW W 2020 ROKU – W SALI KONCERTOWEJ RADIA LUBLIN. NA PŁYCIE ZNALAZŁY SIĘ NAJWIĘKSZE PRZEBOJE WOKALISTKI ORAZ NAJNOWSZE UTWORY, W WERSJACH AKUSTYCZNYCH.

W ROKU 2021 MAŁGORZATA OSTROWSKA OBCHODZI 40-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ. Z TEJ OKAZJI PLANUJEMY TRASĘ KONCERTOWĄ PODSUMOWUJĄCĄ CZTERY DEKADY JEJ DZIAŁALNOŚCI MUZYCZNEJ ORAZ ZAPOWIEDŹ NOWEJ PŁYTY, KTÓRA UKAŻE SIĘ W 2022 ROKU.

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

EWELINA KŁODZIŃSKA

Tour Manager

Booking, Szczegóły organizacyjne

661 809 118 ewelina@rockhouse.pl

Odwiedź oficjalną stronę artysty