Lady Pank Krzysztof Cugowski Myslovitz Małgorzata Ostrowska Kasia Kowalska Anna Wyszkoni Piotr Cugowski Krystian Ochman Dominik Dudek

Lady Pank

LEGENDARNY POLSKI ZESPÓŁ ROCKOWY ZAŁOŻONY W 1981 ROKU PRZEZ JANA BORYSEWICZA, JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ CENIONYCH POLSKICH KOMPOZYTORÓW I GITARZYSTÓW. WRAZ Z WOKALISTĄ JANUSZEM PANASEWICZEM STANOWIĄ TRZON GRUPY, KTÓRA JUŻ OD 40 LAT KRÓLUJE NA POLSKIEJ SCENIE MUZYCZNEJ.

TAKIE PRZEBOJE, JAK: „MNIEJ NIŻ ZERO”„KRYZYSOWA NARZECZONA”„TAŃCZ GŁUPIA, TAŃCZ”„MAŁA LADY PUNK”„ZAMKI NA PIASKU”„ZAWSZE TAM, GDZIE TY”„SZTUKA LATANIA”„FABRYKA MAŁP”„WCIĄŻ BARDZIEJ OBCY”„VADEMECUM SKAUTA”„ZOSTAWCIE TITANICA”„MARCHEWKOWE POLE”„TACY SAMI”„NA CO KOMU DZIŚ”„MŁODE ORŁY”„STRACH SIĘ BAĆ” CZY „STACJA WARSZAWA” NA STAŁE WESZŁY DO KANONU POLSKIEJ MUZYKI ROZRYWKOWEJ I WYCHOWAŁY JUŻ TRZY POKOLENIA SŁUCHACZY.

PODCZAS 43-LETNIEJ DZIAŁALNOŚCI ZESPÓŁ WYDAŁ PRAWIE 30 PŁYT, KTÓRE POBIŁY WSZELKIE REKORDY POPULARNOŚCI CZYNIĄC LADY PANK JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH LEGEND POLSKIEGO ROCKA.

W 2022 ROKU ZESPÓŁ WZIĄŁ UDZIAŁ W KULTOWYM, ŚWIATOWYM CYKLU MTV UNPLUGGED. OGÓLNOPOLSKA TRASA KONCERTOWA POD TYM SZYLDEM TRWA JUŻ DRUGI ROK. OSTATNI ALBUM Z PREMIEROWYMI UTWORAMI LADY PANK „LP 40” UKAZAŁ SIĘ W 2021 ROKU Z OKAZJI 40-LECIA DZIAŁALNOŚCI ZESPOŁU. UZYSKAŁ STATUS PLATYNOWEJ PŁYTY.

LADY PANK JEST PIERWSZYM POLSKIM ZESPOŁEM, KTÓRY POSIADA WŁASNE OFICJALNE INTERNETOWE RADIO „RMF LADY PANK” DOSTĘPNE W SERWISIE INTERNETOWYM RMFon.pl

KONCERTY LADY PANK TO BLISKO DWUGODZINNE, MULTIMEDIALNE SHOW, ZŁOŻONE Z PRZEBOJÓW ZNANYCH WSZYSTKIM OD CZTERECH DEKAD.

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

BARTOSZ GŁOWACKI

Tour Manager

Booking, Szczegóły organizacyjne

608 688 588 bartek@rockhouse.pl

Odwiedź oficjalną stronę artysty