pl en

Piotr Cugowski

Biografia

Piotr Cugowski to jeden z najciekawszych męskich głosów w Polsce. W 2001 roku wraz z bratem, Wojtkiem Cugowskim, założył zespół Bracia, który z sukcesami prowadzi do dziś. Zespół zagrał setki koncertów w kraju oraz za granicą, wydając 4 albumy studyjne i wprowadzając na radiowe playlisty wiele przebojów, m.in.: „Nad Przepaścią”, „Wierzę w lepszy świat”, „Niepisane”, „Za szkłem”, Po drugiej stronie chmur”, „Missing every moment”.

Piotr Cugowski jest częstym gościem w różnego rodzaju projektach muzycznych. Jego wrażliwość muzyczna oraz swoboda poruszania się po różnorodnych stylach muzycznych sprawiły, iż jest wokalistą bardzo cenionym również poza nurtem rockowym. Dzięki temu współpracował z czołówką polskich artystów oraz z legendami światowej muzyki, m.in.: Jonem Lordem z zespołu Deep Purple czy kanadyjskim wokalistą Garou.

W 2018 roku Piotr został zaangażowany przez holenderską firmę Rochstar do udziału w telewizyjnym show The Voice of Poland na antenie TVP 2 w roli trenera wokalnego. Jego wykształcenie muzyczne i duża wiedza merytoryczna sprawiły, że uczestnicy walczący o miano najlepszego głosu w Polsce pracowali z autorytetem w dziedzinie śpiewu, co jednocześnie przełożyło się na jakość artystyczną widowiska.

W 2019 roku ukaże się pierwsza solowa płyta Piotra Cugowskiego, której będzie towarzyszyć trasa koncertowa pod nowym, autorskim szyldem.
Obecnie Piotr pracuje nad pierwszym solowym wydawnictwem muzycznym. Aktualnie radiowe listy przebojów okupuje pierwszy singiel z tego albumu pt. „Kto nie kochał”.

Kontakt

MANAGEMENT

Maciej Durczak – manager
kontakt z mediami, booking terminów
tel. +48 602 240 548
email: durczak@rockhouse.pl

Ula Sztylińska  – tour manager
booking terminów, szczegóły organizacyjne i techniczne
tel. +48 501 085 443
e-mail: ula@rockhouse.pl

Zobacz wszystkie

Teledyski

Piotr Cugowski

PIOTR CUGOWSKI – „TAKICH JAK MY NIE ZNAŁ ŚWIAT”

Piotr Cugowski

PIOTR CUGOWSKI – „DAJ MI ŻYĆ”

Piotr Cugowski

PIOTR CUGOWSKI – ZOSTAŃ ZE MNĄ

Kup płytę

Dyskografia

CUGOWSCY – „OSTATNI RAZ”

CUGOWSCY – „ZAKLĘTY KRĄG”

Bracia – „Zmienić zdarzeń bieg. Platynowa edycja”

BRACIA – „Zmienić zdarzeń bieg”

BRACIA – „ZAPAMIĘTAJ”

BRACIA – „Tribute to Queen”

BRACIA – „FOBROCK”