Lady Pank Krzysztof Cugowski Myslovitz Małgorzata Ostrowska Kasia Kowalska Anna Wyszkoni Piotr Cugowski Krystian Ochman

Krystian Ochman

ZWYCIĘZCA 11. EDYCJI THE VOICE OF POLAND. WNUK SŁYNNEGO POLSKIEGO TENORA WIESŁAWA OCHMANA. JEGO UCZESTNICTWO W TELEWIZYJNYM SHOW ZOSTAŁO BARDZO ENTUZJASTYCZNIE PRZYJĘTE PRZEZ WIDZÓW. OCHMAN NAZYWANY BYŁ OBJAWIENIEM I FENOMENEM, A JEGO PIERWSZY AUTORSKI UTWÓR „ŚWIATŁOCIENIE” ZOSTAŁ OCENIONY JAKO JEDEN Z NAJLEPSZYCH DEBIUTANCKICH SINGLI LAUREATÓW „THE VOICE OF POLAND”. UTWÓR ZADEBIUTOWAŁ NA TOP200 SPOTIFY I UTRZYMYWAŁ SIĘ TAM PRZEZ KILKA DNI.

DRUGI SINGIEL „WIELKIE TYTUŁY” UKAZAŁ SIĘ 25 LUTEGO 2021 ROKU. TELEDYSK DO NIEGO BŁYSKAWICZNIE ZNALAZŁ SIĘ NA #1 MIEJSCU NA KARCIE NA CZASIE YOUTUBE I OKUPOWAŁ JE PRZEZ 3 DNI.

KRYSTIAN URODZIŁ SIĘ I WYCHOWAŁ W USA, NIEDALEKO WASZYNGTONU. JEGO RODZICE WYJECHALI DO STANÓW NA STUDIA I DO PRACY JESZCZE W CZASACH KOMUNIZMU. PRZEŁOMOWYM MOMENTEM W ŻYCIU OCHMANA BYŁO ZAGRANIE ROLI KSIĘCIA W LICEALNYM PRZEDSTAWIENIU. GDY DZIADEK WYSŁUCHAŁ JEGO WYSTĘPU, ZASUGEROWAŁ POMYSŁ PODJĘCIA STUDIÓW NA AKADEMII MUZYCZNEJ W KATOWICACH.

OBOK ZDOLNOŚCI WOKALNYCH, KRYSTIAN JEST RÓWNIEŻ INSTRUMENTALISTĄ. GRA NA FORTEPIANIE I TRĄBCE ORAZ AKTYWNIE UCZESTNICZY W PROCESIE TWÓRCZYM PODCZAS PRODUKCJI SWOJEGO MATERIAŁU MUZYCZNEGO.

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

MANAGER

KONTAKT Z MEDIAMI, BOOKING

+48602240548 durczak@rockhouse.pl

DANIEL GAŁKA

project manager

+48606798079 daniel@rockhouse.pl

Odwiedź oficjalną stronę artysty