Lady Pank Krzysztof Cugowski Myslovitz Małgorzata Ostrowska Kasia Kowalska Anna Wyszkoni Piotr Cugowski Krystian Ochman Dominik Dudek

Dominik Dudek

DOMINIK DUDEK TO NIESPEŁNA 30-LETNI MULTIINSTRUMENTALISTA, KTÓRY OD NAJMŁODSZYCH LAT SPEŁNIAŁ SWOJE MARZENIA ZWIĄZANE Z MUZYKĄ – NAJPIERW UCZĘSZCZAJĄC DO AKADEMII MUZYCZNEJ W KATOWICACH, GDZIE STUDIOWAŁ GRĘ M. IN. NA SAKSOFONIE, GITARZE I PIANINIE, A PÓŹNIEJ KONCERTUJĄC ZE SWOIM ZESPOŁEM REDFORD W POLSCE ORAZ WIELKIEJ BRYTANII.

Z ZESPOŁEM REDFORD WZIĄŁ UDZIAŁ W KONKURSIE ZORGANIZOWANYM PRZEZ ISLE OF WIGHT FESTIVAL, W KTÓRYM OTRZYMALI NAJWIĘCEJ GŁOSÓW OD PUBLICZNOŚCI, DZIĘKI CZEMU ZAGRALI NA GRAND FINAL NEW BLOOD ISLE OF WIGHT. ZESPOŁEM ZAINTERESOWAŁA SIĘ LEGENDA BRYTYJSKIEJ SCENY MUZYCZNEJ, EDWYN COLLINS, KTÓRY ZAPROSIŁ ICH DO SWOJEGO PRYWATNEGO STUDIA NAGRANIOWEGO I SFINANSOWAŁ NAGRANIA PŁYTY.  „SĄ BARDZO UTALENTOWANI I NIEŁATWI DO ZASZUFLADKOWANIA – TO BARDZO DOBRZE. ALE I TAK NAJLEPSZA JEST U NICH JAKOŚĆ PISANYCH PIOSENEK.” – POWIEDZIAŁ O ZESPOLE DOMINIKA DUDKA EDWYN COLLINS.

SWOISTĄ TRAMPOLINĄ DO MUZYCZNEJ SŁAWY BYŁO DLA DOMINIKA DUDKA ZWYCIĘSTWO W PROGRAMIE THE VOICE OF POLAND, JESIENIĄ 2022 ROKU, A W KONSEKWENCJI PODPISANIE KONTRAKTU FONOGRAFICZNEGO Z UNIVERSAL MUSIC POLSKA I MENADŻERSKIEGO Z ROCK HOUSE ENTERTAINMENT.

DOMINIK JEST NIEZWYKLE UTALENTOWANYM I WSZECHSTRONNYM MUZYKIEM, KTÓRY WIE, W JAKIM KIERUNKU CHCE PODĄŻAĆ JAKO ARTYSTA. MA WIZJĘ I POMYSŁ NA SIEBIE, SAM TWORZY SWOJĄ MUZYKĘ I PISZE TEKSTY PIOSENEK. JEGO PIERWSZY AUTORSKI SINGIEL „BE GOOD” DZIĘKI UDZIAŁOWI W POLSKICH PRESELEKCJACH DO EUROWIZJI 2023 STAŁ SIĘ PRZEBOJEM, KTÓRY JEST AKTUALNIE OBECNY NA PLAYLISTACH NAJWIĘKSZYCH STACJI RADIOWYCH W POLSCE I KTÓRY ZNALAZŁ SIĘ WRAZ Z SINGLEM „IDĘ” ORAZ TRZEMA INNYMI UTWORAMI NA DEBIUTANCKIEJ EP ARTYSTY „JA ŚNIĘ”.

A TO DOPIERO POCZĄTEK…

TELEDYSK „BE GOOD”: https://www.youtube.com/watch?v=8vkHgPyDU2o&feature=youtu.be

TELEDYSK „IDĘ”: https://www.youtube.com/watch?v=z3foi746caA

 

Kontakt

MACIEJ DURCZAK

Manager

Kontakt z mediami, Booking

602 240 548 durczak@rockhouse.pl

MAŁGORZATA NAWROCKA

Project manager

+48519647841 gosia@rockhouse.pl